close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
ارتقاء سطح امنیتی مجلس برای تحلیف/ هشتمین دادگاه متهمان نفتی/ تشریح ما //www.Manidl.ir//

مانی دانلود | دانلود فیلم | دانلود سریال

ارتقاء سطح امنیتی مجلس برای تحلیف/ هشتمین دادگاه متهمان نفتی/ تشریح ما

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
رقص روی شیشه - قسمت 11
رقص روی شیشه - قسمت 11
رقص روی شیشه - قسمت 10
رقص روی شیشه - قسمت 10
رقص روی شیشه - قسمت 9
رقص روی شیشه - قسمت 9
شانتاژ
شانتاژ
رقص روی شیشه - قسمت 8
رقص روی شیشه - قسمت 8
رقص روی شیشه - قسمت 7
رقص روی شیشه - قسمت 7
رقص روی شیشه - قسمت 6
رقص روی شیشه - قسمت 6
 فیلم رقص روی شیشه - قسمت 5
فیلم رقص روی شیشه - قسمت 5
رقص روی شیشه
رقص روی شیشه
شاید عشق نبود
شاید عشق نبود
مکان بنر تبلیغاتی شما

ارتقاء سطح امنیتی مجلس برای تحلیف/ هشتمین دادگاه متهمان نفتی/ تشریح ماجرای درگیری در مهرآباد...

 

سطح امنیت مجلس

 

 


تشکر «کدخدایی» از «ظریف»، موفقیت عمل آنژیوی مهدی کروبی، ارتقاء سطح امنیتی مجلس برای مراسم تحلیف از حساس به حیاتی، اظهار امیدواری معاون ترامپ از تغییر رفتار روسیه در قبال ایران و کره شمالی، هشتمین جلسه محاکمه دو متهم پرونده فساد نفتی، حضور «توکلی» در جلسه محاکمه یاشار سلطانی، توضیحات «سلیمی» درباره ساماندهی ارتباط مردم با نمایندگان مجلس، تشریح ماجرای درگیری یک نماینده در فرودگاه مهرآباد و ...


برای متن کامل به ادامه مطلب مراجه کنید

تشکر «کدخدایی» از «ظریف»، موفقیت عمل آنژیوی مهدی کروبی، ارتقاء سطح امنیتی مجلس برای مراسم تحلیف از حساس به حیاتی، اظهار امیدواری معاون ترامپ از تغییر رفتار روسیه در قبال ایران و کره شمالی، هشتمین جلسه محاکمه دو متهم پرونده فساد نفتی، حضور «توکلی» در جلسه محاکمه یاشار سلطانی، توضیحات «سلیمی» درباره ساماندهی ارتباط مردم با نمایندگان مجلس، تشریح ماجرای درگیری یک نماینده در فرودگاه مهرآباد و... از جمله گزیده اخبار سیاسی در روز دو شنبه، نهم مرداد ماه ۱۳۹۶ است.

اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به چالش های مختلف اقتصادی کشور و با تاکید بر اینکه حل این چالش ها با تعارف و رو در بایستی میسر نیست، گفت: مقابله با چالش های اصلی اقتصادی کشور نیازمند تصمیم گیری های قاطع و به موقع است. معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به تغییر نام ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گفت: صرف تغییر نام و اطلاق عنوان فرماندهی نمی تواند در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی موثر باشد بلکه مهمتر از عنوان فرماندهی اختیاراتی است که این ستاد باید از آن برخوردار باشد.

دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب، در اطلاعیه ای زمان بندی برگزاری انتخابات دو نفر نماینده دبیران کل احزاب ملی و استانی را اعلام کرد.

حسین ذوالفقاری ، معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور  در نشست معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور  با بیان اینکه امنیت کشور به دلیل همراهی و هوشیاری مردم است افزود: اگر کشور ما در مقابل ناامنی‌های پیرامون خود از این فضای امن برخوردار است به دلیل توجه، هوشیاری و همراهی مردم است. وی همچنین در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران از تصویب طرح حفاظت از اماکن دولتی و تاسیسات آب و برق در شورای امنیت کشور خبر داد. معاون وزیر کشور در ادامه به تمهیدات در نظر گرفته شده برای تامین امنیت مراسم تحلیف ریس جمهور در روز شنبه پرداخت و گفت: همه موارد امنیتی برای روز تحلیف دیده شده، امروز جلسه ای فوق العاده برای مراسم تحلیف در شورای امنیت داریم، سطح امنیت مجلس را در روز تحلیف از سطح حساس به سطح حیاتی ارتقا داده ایم.

حمید ابوطالبی، معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در یادداشتی  در صفحه توئیتر خود یادآور شد که ایران در مساله بر جام در بهترین وضعیت برای ایجاد اجماع جهانی علیه اقدامات آمریکا قرار دارد. وی در بخشی از این یادداشت آورده است:درغرب، اجماع برسرناسازگاری درقطعنامه۲۲۳۱ ودر آمریکا وایران برسرنقض برجام درحال پدیدآمدن است؛چرایی این امر در این فاصله کوتاه،سوال بزرگی است؟امانکته ضروری تر،اظهارات رییس جمهورآمریکادر خصوص برجام است،که آنرا وارد مرحله حساسی می کند؛ اظهاراتی مهمتر از تحریم کنگره و چالش‌های درون برجامی.

عمل آنژیوی مهدی کروبی با موفقیت انجام شد. یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: عمل آنژیوی مهدی کروبی به پایان رسیده و وی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است. حجت نظری با اشاره به اینکه صبح امروز عمل آنژیوی دبیرکل حزب اعتماد ملی انجام شد و اکنون حال وی نسبتا بهتر است، اظهار کرد: طبق تشخیص پزشکان، مهدی کروبی باید در بخش مراقبت‌های ویژه به منظور مراقبت بعد از عمل آنژیو بستری باشد.

ضرورتهای کابینه دوازدهم

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: روحانی برای مدیریت فضای اجتماع و کشور نیاز دارند تا مدیرانی همسو بابرنامه هایشان انتخاب کند، در شرایط فعلی که امکان تغییر وجود دارد، باید از آن استفاده کرد. وی تاکید کرد: تغییر وزرا برای تداوم امید در جامعه خواست عمومی است. محمد جواد حق شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه  جامعه و گروه های سیاسی نسبت به کابینه حساسیت حداکثری دارند و این حساسیت ها و علنی شدن آن‌ها نمی‌تواند یک اتفاق ناخوشایند ارزیابی شود، اظهار کرد: این حساسیت ها نشان از اهمیت موضوع دارد و بنابراین طبیعی است که مورد تاکید و پیگیری قرار بگیرد. همچنین سیده فاطمه حسینی، عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با مقایسه آمار حضور زنان در وزارتخانه‌ها در کشورهای مختلف گفت که این امیدواری از سوی جامعه زنان وجود دارد که نحوه چینش کابینه دوازدهم از سوی حسن روحانی نشان دهنده شنیده شدن صدای زنان در کابینه باشد.

***

اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان  توضیحاتی درباره ساماندهی ارتباط مردم با نمایندگان مجلس گفت: پیشنهاد ساماندهی ارتباط مردم و نمایندگان در مراحل ابتدایی قرار دارد و تا تبدیل شدن به یک طرح و اجرای آن در مجلس زمان زیادی باقی مانده است. وی افزود: با توجه به حادثه تروریستی تهران و نگرانی‌هایی در خصوص تکرار اینگونه حوادث و همچنین نظر به اینکه بسیاری از مراجعات مردم به دفتر نمایندگان در مجلس غیرضروری است در کمیسیون شوراها و امور داخلی گزارشی در چارچوب پیشنهاد برای طرح ساماندهی مراجعات مردمی مطرح شد.

صبح امروز (دو شنبه) یکی از مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در فرودگاه مورد فحاشی و ضرب و شتم یکی از نمایندگان مجلس قرار گرفت و در پی این درگیری بینی مأمور پلیس با ضربه سر نماینده  دچار شکستگی شد. در پی این حادثه، خبری مبنی بر بازداشت این نماینده منتشر شد، این در حالی است که نماینده مذکور در حال حاضر به همراه سایر نمایندگان استان کردستان وزیر راه را در سفر به این استان همراهی می‌کند. در همین راستا حمدالله کریمی نماینده بیجار جزئیات درگیری صبح امروز فرودگاه مهرآباد بین خود و یکی از ماموران راهور ناجا را تشریح کرد.

شهروز برزگر ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «تحریم ۶ شرکت ایرانی بعد از آزمایش موفقیت‌آمیز موشکی ماهواره‌بر سیمرغ مانور تبلیغاتی آمریکاست» تاکید کرد که آزمایش‌های موشکی ایران در راستای برنامه دفاعی جمهوری اسلامی ایران و به عنوان حق طبیعی کشور است. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران باید از خاک خود در برابر فرزندان ناخلف آمریکا که در منطقه تربیت کرده است،‌ دفاع کند که یکی از این برنامه‌های دفاعی انجام آزمایش‌های موشک‌های ماهواره‌بر است.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا گفت که امیدوار است تحریم‌های واشنگتن علیه مسکو به تغییررفتار روسیه علیه اوکراین، ایران و کره شمالی منجر شود. مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا در جریان سفرش به استونی، به سوالاتی درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه و کره شمالی پاسخ داد. پنس ابراز امیدواری کرد که وضع تحریمهای جدید علیه روسیه منجر شود این کشور رفتارش را در قبال اوکراین تغییر و به حمایتش از ایران و کره شمالی پایان دهد.

روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم در تحلیلی نوشت که آزمایش موشکی ایران، یمن و کره شمالی آمریکا و هم‌پیمانانش را نگران کرده است.رای الیوم در ادامه نوشت: آزمایش سه موشک بالستیک، آمریکا و هم پیمانان غربی‌اش را نگران کرده است. زیرا این موشک‌ها ممکن است تاثیراتی استراتژیک و جدی بر تعادل قدرت‌ها ایجاد کند، اولین موشک یمنی بود از نوع «برکان ۱» که حوثی‌ها به سمت شهر ملک فهد در طائف پرتاب کردند، دومی ایرانی است که به هدف ایجاد ماهواره در مدار زمین در ارتفاع ۵۰۰ کیلومتری پرتاب شد و سومی موشک قاره پیمای کره شمالی است که تحت نظارت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی با موفقیت پرتاب شد.

هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو متهم پرونده فساد نفتی در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد. در جلسه امروز حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم پرونده به ارایه دفاعیات خود پرداخت و پیش از آن وکلای شرکت نفت و وکیل بانک مسکن به بیان شکایات خود پرداختند. در پایان بنا بر اعلام قاضی مقیسه جلسه بعدی دادگاه دوشنبه، ۱۶ مرداد ماه اعلام شد.

«یاشار سلطانی» به همراه وکیل مدافع‌اش برای ادامه رسیدگی به اتهاماتش در  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب  حضور یافت. یاشار سلطانی قبل از ورود به دادگاه انقلاب به خبرنگار ایسنا گفت: روند رسیدگی خوب بوده است و دست ما پر است. مهرآرا یکی از وکلای یاشار سلطانی نیز گفت: نظر قاضی رسیدگی کننده به این پرونده این هست که رسیدگی غیرعلنی باشد. به همین دلیل از انتشار مفاد رسیدگی تا قبل از صدور حکم معذوریم و جلسه امروز در ادامه جلسه قبل است. «توکلی»،رییس سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت نیز برای شرکت در این جلسه در دادگاه انقلاب حضوریافت و درباره چرایی حضورش در دادگاه انقلاب، گفت: امروز می خواهم در دادگاه سلطانی حاضر شوم؛ چرا که دادگاه شفافیت و آزادی است. در پایان جلسه  یاشار سلطانی پس از خروج از دادگاه انقلاب با ابراز رضایت از روند رسیدگی، گفت که جلسه بعدی فردا برگزار می شود.

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در کانال تلگرامی خود با انتشار فیلمی از اظهارات محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر رعایت دموکراسی در انتخابات ایران و حضور پرشور مردم در انتخابات از ظریف تشکر کرد.

دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری توضیحات بنری کنار سایت
مطالب
آمار سایت
 • تعداد مطالب 2597
 • تعداد دیدگاه ها 82
 • تعداد کاربران انلاین 5
 • تعداد اعضای سایت 10
 • بازدید امروز 1,120
 • بازدید دیروز 3,049
 • بازدید کل 2,981,420
کدهای اختصاصی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی

Www,ManiDl.ir
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی

Www,ManiDl.ir
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی

manidl
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی شما

manidl